SIKÇA SORULAN SORULAR

DERGİLERİNİZİ nereden OKUYABİLİRİM?

Dergilerimizi herhangi bir internet tarayıcısından, dilerseniz de Android ve iPhone/iPad uygulamalarımızdan okuyabilirsiniz.

"CEP Modu" NEDİR?

Küçük ekranlı cihaz kullananlar ya da daha sinema-vari bir deneyim isteyenler için sayfanın panelleri arasında otomatik geçiş yapan bir sistemdir.

ŞİFREMİ unuttum, nasıl YENİ ŞİFRE OLUŞTURABİLİRİM?

Şifrenizi “Giriş Yap” bölümü altında bulunan “Şifremi Unuttum” bağlantısına tıklayarak yeniden oluşturabilirsiniz.

TAKİP ETTİĞİM DERGİNİN YENİ SAYISI ÇIKTIĞINDA NASIL HABERDAR OLABİLİRİM?

Okuduğunuz derginin detay sayfasındaki “Takip Et” ya da “Yeni Sayıyı Haber Ver” düğmesine basarsanız, yeni sayı çıktığında bildirim alabilirsiniz. Eğer takip listesinden çıkmak isterseniz, web için yukarıdaki menüden “Ayarlar” bölümüne ve cep için soldaki menüden “Hesabım” bölümüne girebilirsiniz.

Uygulamanızda YENİ bölüm okurken BİRKAÇ sayfa açıldı, DİĞER sayfalar "YÜKLENİYOR" uyarısında kaldı. Ne yapmalıyım?

Sol taraftaki menüden "Kitaplarım" bölümüne girip sayının yanında yer alan "Dosya Sil" butonuna bastıktan sonra bölümü tekrar indirdiğinizde sayfaların tamamı gelecektir.

"Dosya SİL" DEDİĞİMDE sayıyı tekrar satın almam GEREKİR Mİ?

Hayır, bir kez hesabınıza tanımlanan sayı için tekrar ödeme yapmanız gerekmez. "Dosya Sil" özelliği yalnızca cihazınızdaki sorunlu bozuk dosyaları düzeltmeye yarar.

Farklı BİR telefona GEÇTİM fakat uygulamanızı YÜKLEYİP GİRİŞ yaptığımda tüm sayıların hesabımdan SİLİNDİĞİNİ gördüm.

Sayıların hesabınızdan silinmesi mümkün değildir çünkü hesabınıza tanımlanan sayıların bilgisi cihazınızda değil sunucularımızda depolanır. Bu durum farklı/yanlış bir hesapla giriş yapmanızdan kaynaklanmaktadır. Doğru hesabınızla giriş yaptığınızda tüm sayıların "Kitaplarım" bölümünde durduğunu göreceksiniz.

iOS uygulamanızı YÜKLEDİM ancak sayı satın alamıyorum.

Apple'ın uygulama içi satın alma kuralları gereği iOS uygulamamızda bu özellik mevcut değil. Ancak "Ayarlar" bölümünden takip etmekte olduğunuz seriye "Abone Ol" derseniz yayınlanan tüm bölümler bakiyeniz yeterliyse otomatik olarak hesabınıza eklenecektir.

KÜTÜPHANEMDEKİ BİR DERGİYİ DİLEDİĞİM kadar OKUYABİLİR MİYİM?

Kütüphanenizdeki çizgi romanları dilediğiniz kadar okuyabilirsiniz. Herhangi bir süre-okuma sayısı kısıtlaması bulunmamaktadır çünkü o çizgi romanlar artık sizindir.

DÜŞÜNCELERİMİ YAZARLARA ya da ÇİZERLERE nasıl ULAŞTIRABİLİRİM?

Düşüncelerinizi ve önerilerinizi yukarıdaki “Bize Ulaşın” bölümünden bize iletmeniz halinde, ekibimiz ile paylaşılacaktır.

Cep telefonuma gelen mesaja onay VERDİM fakat YİNE de ödeme alınamadı. Ne yapmalıyım?

Öncelikle hattınızın mobil ödemeye açık olduğundan emin olun. Bunun için operatörünüzün mobil ödeme ile ilgili sayfasını ziyaret ederek daha fazla bilgi alabilirsiniz. Eğer hattınız mobil ödemeye açık ise operatörünüzün müşteri hizmetleriyle görüştüğünüzde gerekli yönlendirmeyi yaparak sorunu çözeceklerdir.

Banka kartıyla ödeme yapmak İSTİYORUM ancak 3D Secure ŞİFRESİ telefonuma GELMEDİ.

Bu durum yakın zamanda sim kart değişikliği yaptıysanız ya da kartınız internet alışverişine açık olmadığında gerçekleştirir. Her iki durumda da bankanızın müşteri hizmetlerine 3D Secure şifresi alamadığınızı belirtmeniz gerekmektedir.

Google Checkout İLE ödeme yaptım ancak tam "ÖDEMENİZ Alınmıştır" DEDİĞİ anda İNTERNET bağlantım KESİLDİ.

Uygulamayı sonlandırıp tekrar başlattığınızda yüklediğiniz kredi bakiyesi hesabınıza otomatik olarak aktarılacaktır.